• Klasa III składa życzenia

          • Uczniowie klasy III wraz z wychowawcą składają życzenia Pani Dyrektor Katarzynie Janowskiej, Gronu Pedagogicznemu, Pracownikom Sekretariatu i Obsługi, Rodzicom oraz pozostałym Uczniom Szkoły Podstawowej im. Na Bursztynowym Szlaku w Mikoszewie, zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych!

            Nadesłała: M. Cichosz

          • Idą Święta...

          • Niech załączone wierszyki i świąteczne obrazki pierwszoklasistów będą naszymi świątecznymi życzeniami dla całej społeczności szkolnej. Bardzo tęsknimy za kolegami, nauczycielami, wspólną zabawą, nauką i w ogóle  - całą szkołą! Wszystkich serdecznie pozdrawiamy i, mimo wszystko, życzymy POGODY DUCHA  w ten trudny czas.  Pierwszaki z wychowawczynią.

            Nadesłała:M. Natkańska

          • Wiosna w klasie 2

          • W ramach zajęć plastycznych klasa 2, tworzyła indywidualnie, Wiosnę 3D, o to nasze piękne efekty.

            Nadesłała: M. Pruchno

          • List od Pani Dyrektor

          • Mikoszewo, 03.04.2020 r.

            Szanowni Państwo,

                Dobiega końca tydzień zdalnego nauczania. W tym tygodniu podjęliśmy próbę napisania zdalnie próbnych egzaminów 8-klasisty. Cóż, nie udało się. Arkusze jednak potraktujmy jako ważne ćwiczenie wiedzy i umiejętności. Uczniowie we wszystkich oddziałach i klasach (z bardzo małymi wyjątkami) dzielnie byli obecni w przestrzeni e-dziennika i zdalnego nauczania- odnotowaliśmy 95% frekwencję. Wiem, że dostajecie coraz więcej ocen. Wiem również, że najsurowiej nauczyciele odbierają plagiaty przesyłane przez Was jako własne prace- popieram surowość, ponieważ takie działania są nieetyczne i niezgodne z prawem. Jednak, coraz sprawniej udaje się Wam wykonywać zadania i przedstawiać efekty Nauczycielom. Na stronie szkoły niektóre z Waszych prac są publikowane- zaglądajcie. Już chyba jesteście świadomi,  że to nie żarty- tylko prawdziwa, obowiązkowa szkoła w odrobinie innej organizacji. Pamiętajcie o zasadach bezpieczeństwa i higieny.

                Drodzy Nauczyciele, za Nami bardzo trudny czas przejścia z tradycyjnego nauczania na zdalne- jest to innowacja jakiej jeszcze nie przeżywaliśmy. Z całą pewnością, po powrocie do szkoły, w zastosowaniu lekcyjnym będzie wiele multimedialnych rozwiązań. Dziękuję za wspieranie Uczniów i Rodziców, siebie nawzajem, oraz za odpowiedzialność, cierpliwość i zaangażowanie. W korespondencji ze mną, Wasza pracę doceniają Rodzice i Uczniowie. Wybrany model bieżących kontaktów we wszystkich kierunkach się sprawdza i dobrze działa.   Dziękuję i życzę odpoczynku, zdrowia i nabrania sił przed kolejnym tygodniem.                     

               Rodzice - bohaterowie obecnej sytuacji. Niektórzy z Państwa są nauczycielami zawodowo, jednak to wyjątki. Ciężar pomocy i wsparcia dziecka w uczeniu się spadł jednakowoż na wszystkich Rodziców. Wiem, że początki były bardzo trudne. Teraz wydaje się być trochę łatwiej. Życzę wiele cierpliwości do obecnej sytuacji. Jeżeli są jakieś problemy, w rozwiązaniu których możemy pomóc - śmiało proszę zwracać się do Nas. Na dziś - gratuluję Państwu.

            Przestrzeganie zasad, higiena, solidna, sumienna praca przepleciona  zdrowym relaksem w rodzinnym gronie, jestem przekonana, przyczyni się do szybszego powrotu do szkoły.

            Pozdrawiam Katarzyna Janowska

            List_03.04.20.docx

          • Face to Face With The World

          • W obecnym roku szkolnym nasza szkoła, głównie kl.VI, prowadzi lekcje online z uczniami z Kenii w ramach projektu edukacyjno-humanitarnego Face to Face with the Word. Zakończeniem projektu miało być zorganizowanie wydarzenia charytatywnego w szkole „Stand face to face and help” ale to jest teraz niemożliwe, a z powodu coronavirusa w Afryce, oni teraz potrzebują naszej pomocy. Pani Anna Hora Lis, koordynatorka projektu w Polsce pisze tak: Sytuacja nie jest dobra. Obawiamy się, że całe 6 lat pracy nad intensywną edukacją dzieci i ich wychowawców - w różnych państwach Afryki i Azji/ 78 ośrodków/ zostanie zmarnowana .. cały czas szkolimy z efektami z zakresu samowystarczalności, edukacji proekologicznej, humanitarnej, empatii dla innych ludzi, empatii dla zwierząt .. uczymy te dzieci .. prowadzimy kursy wszelkiego rodzaju.. by gdy dorosną mogły zmieniać świat w swoich krajach – bo jak wiemy od lat mało co się zmienia szczególnie w państwach Afryki..
            Dziś nie łożymy na edukację, nie opłacamy czesnego, nie organizujemy kursów edukacyjnych, tanecznych i artystycznych – bo szkoły zamknięte, a nauczyciele nie mogą zajęć przeprowadzać .. dziś walczymy o przetrwanie naszych podopiecznych .. nadal tam gdzie się tylko da prowadzone są lekcje online .. brak prądu, głód, i ich strach przed jutrem, czasem uniemożliwia nam działania. Program finansujmy z własnych pensji, z adopcji online jak i ze zbiórek internetowych .. nie otrzymujemy żadnych dotacji .. Obecnie sytuacja jest bardzo trudna dla wszystkich krajów zachodu .. nikt z nas nie zna jutra .. sami popadamy w depresję i niepewność jutra .. tracimy pracę.. martwimy się o bliskich ..
            Wiem co każdy z nas przeżywa, bo przeżywam to samo ..
            Jednak cały czas mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze .. jeżeli ktoś chce pomóc .. prowadzić lekcje online dla naszych dzieci Afryki i Azji / tam gdzie jeszcze jest to możliwe / proszę o kontakt ..
            Jeżeli ktoś pomoże nam w ratowaniu naszych dzieci będziemy wdzięczni po grób – a nawet dłużej .. nie uda nam się pomóc wszystkim .. ale zawsze jest nadzieja ..


            W ramach programu Face To Face With The World prowadzona jest zbiórka na pomagam.pl/facetoface

            lub Face to Face PKO Inteligo 50102055581111122371000057

            Więcej informacji można zobaczyć na facebooku pani Ani lub pani Kasi, która jest koordynatorem tego projektu w naszej szkole.

            Nadesłała: K. Zalewska

          • Komiksy klasy 4

          • Uczniowie klasy 4 ucząc się w domu tworzą piękne komiksy na języku polskim - opisujac w ten sposób baśń "O rybaku i złotej rybce."

            Nadesłała: J. Czubińska

          • Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

          • 02 kwietnia nasi uczniowie uczcili szczególny dzień - Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.

            Nasza Pani pedagog zaprosiła uczniów aby w ten dzień się zjednoczyli mimo, tego, że są w swoich domach. Uczniowie obejrzeli załączony przez Panią Martę film o problemach z jakimi borykają się osoby chore na autyzm.  Jako symbol solidarności z osobami chorymi, uczniowie ubrali sie na niebiesko. Niektórzy nawet się tym z nami podzielili ;)

            Nadesłała: M. Pruchno

          • Zdalne-zdolne pierwszaki

          • Nauka zdalna też może być kreatywna, rożnorodna i ciekawa. Jesteśmy pilni i pracowici, a czas spędzony z rodzicami jest bezcenny. Uczniowie I klasy.

            Nadesłała: M. Natkańska

        • KOMUNIKAT MEN
          • KOMUNIKAT MEN

          • Warszawa, 26 marca 2020 roku


            Próbny egzamin ósmoklasisty
            – informacja MEN i CKE



            Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz okręgowe komisje egzaminacyjne przygotowują materiały do przeprowadzenia próbnego egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego, matematyki oraz języków obcych nowożytnych (angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego i włoskiego). Zainteresowane szkoły będą mogły przeprowadzić taką próbę od 30 marca do 1 kwietnia br. Propozycja próbnego egzaminu to element wspólnych działań CKE i Ministerstwa Edukacji Narodowej, aby w czasie zawieszenia zajęć w szkołach, wesprzeć dyrektorów w ich bieżących zadaniach.


            - Co roku wiele szkół przeprowadza próbne egzaminy. Obecnie, mając na uwadze wyjątkową sytuację zawieszenia zajęć w szkołach, wspólnie z Centralną Komisją Egzaminacyjną chcemy wspomóc dyrektorów i nauczycieli również w kwestii organizacji próbnych egzaminów dla ósmoklasistów, aby mogli oni skupić się na realizacji zadań w nowej sytuacji – podkreślił Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski.


            Arkusze do egzaminu próbnego


            Materiały obejmą zarówno arkusze w wersji standardowej, jak i te dostosowane do potrzeb uczniów z niepełnosprawnościami. Wszystkie materiały, w tym nagrania w formacie mp3 do zadań na rozumienie ze słuchu w arkuszach z języków obcych nowożytnych, zostaną zamieszczone na stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (www.cke.gov.pl) oraz na stronach internetowych okręgowych komisji egzaminacyjnych w następujących terminach:

            • 30 marca br. (poniedziałek), ok. godz. 9:00 – język polski;
            • 31 marca br. (wtorek), ok. godz. 9:00 – matematyka;
            • 1 kwietnia br. (środa), ok. godz. 9:00 – języki obce nowożytne.



            Zasady oceniania zadań


            CKE przygotowała również zasady oceniania rozwiązań zadań. W pierwszej kolejności zostaną one przekazane wyłącznie dyrektorom szkół podstawowych, w których w 2020 r. jest przeprowadzany egzamin ósmoklasisty, za pośrednictwem systemu informatycznego SIOEO. Dyrektorzy będą proszeni o udostępnienie tych dokumentów nauczycielom, którzy podejmą decyzję o ocenieniu prac przekazanych przez uczniów. Zasady oceniania zostaną zamieszczone 8 kwietnia br. na stronie internetowej CKE.


            Poinformowanie uczniów i rodziców


            Zachęcamy do tego, aby szkoły, które zechcą wziąć udział w próbnym egzaminie, przekazały uczniom informację o terminie jego przeprowadzenia. Wskazane jest, aby uczniowie – po pobraniu materiałów ze strony CKE lub wybranej OKE – rozwiązali zadania w domu w takim czasie, jaki jest przeznaczony na wykonanie zadań na egzaminie, zapisując swoje rozwiązania w ustalonej przez szkołę/nauczyciela formie, np.

            • w pliku w edytorze tekstów;
            • na wydruku – należy jednak pamiętać, że nie każdy uczeń dysponuje w domu drukarką;
            • korzystając z karty odpowiedzi, która będzie zamieszczona na stronie razem z arkuszem (plik edytowalny, w którym odpowiedzi będzie można zapisać komputerowo albo odręcznie);
            • na zwykłej kartce papieru, numerując kolejno rozwiązywane zadania.


            Kontakt z nauczycielem


            Proponujemy również, aby uczniowie przesłali swoje rozwiązania do nauczycieli (np. e-mailem w formie uzupełnionych plików lub zdjęć poszczególnych kartek rozwiązań), którzy – korzystając ze szczegółowych zasad oceniania rozwiązań zadań – będą mogli te odpowiedzi sprawdzić i ocenić oraz przekazać uczniom informację zwrotną, np.

            • w postaci krótkiego komentarza w e-mailu;
            • podczas spotkania on-line – indywidualnego albo z grupą;
            • w postaci komentarzy w pliku – w przypadku, jeśli uczeń przesłał odpowiedzi w pliku edytowalnym.


            Jeżeli nie będzie to możliwe, można rozważyć przekazanie zbiorczej informacji wszystkim uczniom (np. prowadząc z uczniami „rozmowę” w formie tworzonego wspólnie dokumentu na jednej z dostępnych platform umożliwiających wspólną pracę) już po ogłoszeniu zasad rozwiązań zadań na stronie CKE (8 kwietnia br.).


            Egzamin próbny dla wszystkich chętnych uczniów


            Dyrektorzy szkół proszeni są o zadbanie o to, aby w próbnym egzaminie mogli wziąć udział wszyscy uczniowie, którzy wyrażą taką chęć. Jeżeli dany uczeń nie ma w domu dostępu do internetu, należy rozważyć możliwość przekazania mu arkuszy w formie wydruków lub przygotowanie wydruków do odbioru w szkole.


            Przeprowadzenie próbnego egzaminu ósmoklasisty jest dobrowolne. Centralna Komisja Egzaminacyjna proponuje, aby próbny egzamin ósmoklasisty został przeprowadzony w warunkach zbliżonych do obowiązujących podczas właściwego egzaminu (np. godzina rozpoczęcia pracy z arkuszem egzaminacyjnym, samodzielne rozwiązywanie zadań przez uczniów), choć mam pełną świadomość, że w warunkach domowych może to być trudne do zrealizowania.


            Próbny egzamin ósmoklasisty powinien być przeprowadzany wyłącznie w celu informacyjnym (tj. danie uczniom kolejnej szansy pracy z arkuszem egzaminacyjnym w czasie przeznaczonym na rozwiązanie zadań na egzaminie) oraz diagnostycznym (tj. zidentyfikowania wiadomości i umiejętności, które dany uczeń opanował już w stopniu zadowalającym, oraz wiadomości i umiejętności, które wymagają jeszcze doskonalenia). Centralna Komisja Egzaminacyjna za nieuzasadnione uważa wystawianie ocen cząstkowych na podstawie uzyskanych przez danego ucznia wyników egzaminu próbnego z poszczególnych przedmiotów.


            Dodatkowe informacje i materiały dotyczące egzaminu ósmoklasisty


            Szczegółowe informacje o egzaminie ósmoklasisty dostępne są na stronach internetowych CKE (www.cke.gov.pl) oraz okręgowych komisji egzaminacyjnych.


            Uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele mogą z tych stron nieodpłatnie pobrać:

            • informatory o egzaminie ósmoklasisty z poszczególnych przedmiotów
            • przykładowe arkusze egzaminacyjne z poszczególnych przedmiotów
            • arkusze pierwszego próbnego egzaminu ósmoklasisty
            • arkusze egzaminu ósmoklasisty przeprowadzonego w 2019 r.
            • osiem zestawów zadań, zawierających wskazówki oraz szczegółowe wyjaśnienia rozwiązań zadań i przykładowe realizacje odpowiedzi w zadaniach otwartych
            • filmy o egzaminie ósmoklasisty z poszczególnych przedmiotów.



            Departament Informacji i Promocji
            Ministerstwo Edukacji Narodowej

            2020_03_26_Probny_egzamin_osmoklasisty_informacja_MEN_i_CKE_(1).docx

        • KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY
          • KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

          • Mikoszewo, 24.03.2020 r.

             

            Komunikat

            Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Na Bursztynowym Szlaku w Mikoszewie informuje, że w związku z obecną sytuacją epidemii i zmianą organizacji pracy szkoły od dnia 26.03.2020 r. zaczynamy zdalne nauczanie - realizację podstaw programowych. Po zweryfikowaniu i zaspokojeniu potrzeb i możliwości Uczniów i Nauczycieli w zakresie zdalnego nauczania organizacja będzie wyglądała następująco:

            1. Pracujemy zdalnie z Librusem (e-dziennik).
            2. Lekcje będą odbywały się zgodnie z planem lekcyjnym dla klas.
            3. Uczniowie i prowadzący lekcje Nauczyciele logują się do Librusa (informacja o loginach uczniów klas I-III znajduje się w ogłoszeniach na Librusie).
            4. Ocenianie będzie następowało zgodnie z bieżącymi wskazówkami Nauczycieli (zestaw zmian dotyczących oceniania- ocenianie zdalne w przedmiotowych zasadach oceniania będą stanowiły aneks/załącznik do Statutu).

            Wszelkie Państwa uwagi na temat powyższego rozwiązania proszę przesyłać wychowawcom klas, następnie wychowawcy dyrektorowi w celu modyfikowania i usprawnienia procesu oraz osiągnięcia jak najlepszych efektów nauczania.

            Dziękuję Państwu za dotychczasowy wysiłek i zaangażowanie oraz życzę tylko zadowolenia z wykonywanej pracy.

            komunikat_zdalne_nauczanie_24_03_2020.pdf

            Z wyrazami szacunku

            Katarzyna Janowska
             

        • KOMUNIKAT MEN
          • KOMUNIKAT MEN

          •  

            Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych.

            Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

            odwolanie_zajec_szkolnych_koronawirus.docx

            Nadesłała:K. Janowska

        • KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY
          • KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

          • SZANOWNI RODZICE

            W ZWIĄZKU Z ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĄ BARDZO PROSZĘ:

            1. O CODZIENNE ŚLEDZENIE "LIBRUSA" GDZIE SUKCESYWNIE ZAMIESZCZANE BĘDĄ ZADANIA DLA UCZNIÓW.

            2. ZGODNIE Z INTENCJĄ USTAWODAWCY I SYTUACJĄ ZAGROŻENIA KORONAWIRUSEM PROSZĘ O OGRANICZENIE W MIARĘ MOŻLIWOŚCI KONTAKTÓW DZIECI Z SENIORAMI.

            3. GŁÓWNĄ INTENCJĄ ZAMKNIĘCIA SZKÓŁ I INNYCH PRZESTRZENI PUBLICZNYCH JEST IZOLACJA WOBEC ROZPRZESTRZENIANIA SIĘ WIRUSA  W ZWIĄZKU Z TYM BARDZO PROSZĘ ABY DZIECI/UCZNIOWIE NIE UCZESTNICZYŁY W SKUPISKACH I ZGROMADZENIACH WYPEŁNIAJĄC CZAS WYKONYWANIEM ZADAŃ, CZYTANIEM LEKTUR, REKREACJĄ NA ŚWIEŻYM POWIETRZU W OKOLICACH DOMU.

            4. SEKRETARIAT OBSŁUGIWANY BĘDZIE ZDALNIE W GODZINACH 9:00-13:00.

            Nadesłała: K. Janowska

        • KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY
          • KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

          • Komunikat/informacja

            Adres strony internetowej szkoły: spmikoszewo.edupage.org

            W związku z zawieszeniem przez MEN zajęć dydaktyczno- wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych od 12 do 25 marca 2020 r. dyrektor SP w Mikoszewie prosi o informację i informuje:

            -czy w dniach 12 i/lub 13.03.2020 konieczna jest organizacja opieki szkolnej dla dziecka (proszę o poinformowanie wychowawców  dziś (11 marca) do godziny 17.00);

            -informuje, że od dnia 16 do 25 marca szkoła będzie całkowicie zamknięta;

            -informuje, że głównym komunikatorem i narzędziem komunikacji jest e-dziennik „Librus” bardzo proszę o korzystanie i korespondencję bieżącą w tym systemie;

            - w systemie e-dziennika Nauczyciele będą przekazywali zadania do realizacji dla uczniów- proszę dopilnować aby każdego dnia uczniowie wchodzili na „Librusa” i wykonywali zaproponowane do samodzielnej pracy uczniów w domu zadania;

            -proszę dopilnować aby dzieci nie uczestniczyły w „skupiskach” ludzi i przestrzegały zasad higieny (częste mycie rąk mydłem, oraz kichanie/ kaszlanie w zagięcie łokcia)

            -fragment stanowiska MEN:

            Rodzicu,

            • ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Twoje i Twojego dziecka, zajęcia zostaną zawieszone od 12 marca br. W przedszkolach i szkołach podstawowych 12 i 13 marca br. będą jeszcze prowadzone działania opiekuńcze;
            • zachęcaj dziecko do samodzielnej nauki w czasie gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny;
            • jeśli masz dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje Ci zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej ZUS;
            • przekaż osobom, które będą opiekować się Twoim dzieckiem, podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny;
            • rygorystycznie przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz;
            • śledź na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły.

            Uczniu,

            • pamiętaj o swoim bezpieczeństwie w domu. Unikaj miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi (np. komunikacja publiczna, kino, teatr, centra handlowe);
            • przerwa w funkcjonowaniu Twojej szkoły nie powinna oznaczać dni wolnych od nauki;
            • odpowiedzialnie wykorzystaj czas zawieszenia zajęć w Twojej szkole. Przeczytaj ulubioną książkę, spróbuj uzupełnić swoje wiadomości lub rozwijaj kompetencje. Skorzystaj przy tym z darmowej platformy epodreczniki.pl i materiałów rekomendowanych przez Twojego nauczyciela;
            • przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz.

            Platforma epodreczniki.pl i materiały do samodzielnej nauki

            Zachęcamy nauczycieli, aby w najbliższym czasie wspierali uczniów w nauce i przekazywali materiały do samodzielnej pracy w domu. Szczególnie prosimy o objęcie opieką uczniów, którzy przygotowują się do tegorocznego egzaminu ósmoklasisty, maturalnego oraz zawodowego i udostępnienie im niezbędnych materiałów.   

            Rekomendujemy wykorzystanie w tym celu następujących rozwiązań:

            • dziennik elektroniczny;
            • strona internetowa szkoły, przedszkola, placówki oświatowej;
            • mailing do rodziców, a w przypadku uczniów starszych wysyłanie materiałów bezpośrednio do młodzieży.

            Na platformie Ministerstwa Edukacji Narodowej epodreczniki.pl udostępniliśmy e-materiały do wykorzystania przez nauczycieli lub do samodzielnej nauki przez uczniów. Epodręczniki.pl to biblioteka bezpłatnych, sprawdzonych, zgodnych z aktualną podstawą programową materiałów edukacyjnych.

            Jak się zabezpieczyć przed koronawirusem?

            • Często myj ręce przy użyciu mydła i wody.
            • Przy kasłaniu i kichaniu zakrywaj usta i nos. Zachowaj co najmniej metr odległości od osób, które kaszlą i kichają.

             

            Osoby wracające z regionów zarażonych koronawirusem powinny powiadomić o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną lub zgłosić się do oddziału obserwacyjno-zakaźnego. Więcej informacji dotyczących koronawirusa na stronie: gov.pl/koronawirus

            Podejrzewasz u siebie koronawirusa? Zadzwoń pod numer 800 190 590!

            Bezpłatna infolinia NFZ jest czynna całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Wykwalifikowani konsultanci poinformują Cię, co zrobić, by otrzymać pomoc.

            Departament Informacji i Promocji
            Ministerstwo Edukacji Narodowej”

             

            Życzę Państwu i uczniom

            zdrowia, zdrowia i cierpliwości co do zaistniałej sytuacji Katarzyna Janowska


            wytyczne_dyr_koronawirus.docx

        • Dzień Kolorowej Skarpetki
          • Dzień Kolorowej Skarpetki

          • DZIEŃ KOLOROWEJ SKARPETKI - 21 MARCA

            TAK NIEWIELE JEDEN DODATKOWY NIEPASUJĄCY CHROMOSOM…

            ZAŁÓŻ W TYM DNIU, KOLOROWE, NIEPASUJĄCE SKARPETKI!
            BĄDŹMY RAZEM W ŚWIATOWYM DNIU OSÓB Z ZESPOŁEM DOWNA
            PRZYŁĄCZ SIĘ DO AKCJI, ZRÓB ZDJĘCIE I UDOSTĘPNIJ JE W KOMENTARZU na naszym szkolnym FB - ZROBIMY WESOŁĄ GALERIĘ

            Nadesłała: A. Watkowska

        • Olimpusek - sukcesy naszych uczniów!
          • Olimpusek - sukcesy naszych uczniów!

          • 8 stycznia 2020r. dwunastu uczniów edukacji wczesnoszkolnej wzięło udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie „Olimpusek”. Polegała ona na rozwiązaniu zintegrowanego sprawdzianu (21 pytań) zróżnicowanego dla klasy. Treść sprawdzianów uwzględniała elementy edukacji polonistycznej, społeczno-przyrodniczej i matematycznej. 

            Z wielką radością gratulujemy uczniom klasy II – Antoniemu Pawłowskiemu i Antoniemu Zegarowskiemu, którzy zajęli I miejsce i otrzymali Grawerowany Dyplom Laureata oraz nagrodę książkową.  Pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział i życzymy sukcesów w kolejnych olimpiadach.

            Nadesłała: M. Cichosz

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa im. Na Bursztynowym Szlaku w Mikoszewie
      • katarzyna.janowska@spmikoszewo.eu (dyrektor)
      • spmikoszewo@stegna.pl (szkoła/sekretariat)
      • 55 247 88 16
      • Mikoszewo, ul. Gdańska 29, 82-103 Stegna
        Poland
      • 579-22-63-018
      • 191852901
      • /SPMikoszewo/SkrytkaESP
      • AE:PL-83183-12032-IHFEG-27
  • Galeria zdjęć

      brak danych